Bugun...



Konya MTB Yarışında Brisaspor Gençler ve Büyüklerde Türkiye Şampiyonu

Türkiye Bisiklet Federasyonu faaliyet programında yer alan Konya'daki MTB-Dağ Bisikleti yarışında Kocaeli Brisaspor Erkekler kategorisinde Gençler ve Büyüklerde Türkiye Şampiyonu oldu.

facebook-paylas
Güncelleme: 09-11-2020 15:49:02 Tarih: 09-11-2020 14:48

Konya MTB Yarışında Brisaspor Gençler ve Büyüklerde Türkiye Şampiyonu

Konyadaki MTB-Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonasında 43 ilden 253 sporcu katılırken 9 kategoride sporcular pedal çevirdi.

 TÜRKİYE MTB DAĞ BİSİKLETİ ŞAMPİYONASI MÜSABAKA SONUÇLARI 08.11.2020 / KONYA

Mesafe 17,6 Km  Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman 

1 121 MUHAMMED ALİ SÜNBÜL U15 Erkek Konya Gençlik Spor Kulübü 42-09-001983 55,53

2 124 MEHMET KİPRİKSİZ U15 Erkek Akören Belediyesi Kültür Spor 42-09-001906 55,55

3 115 MURAT ÇINAR YUMUŞAK U15 Erkek Yalova Gençlik Hizmetleri S.K. Derneği 77-09-000480 58,15

4 135 MEHMET EMİN ÇİÇEK U15 Erkek Taşkent Spor Kulübü 42-09-001998 59,56

5 122 NAFİZ EGE KARAGÖL U15 Erkek Sinop Triatlon Yüzme ve Su Altı Spor Kulübü 57-09-000090 59,58

6 128 HAKTAN RAMAZAN SAYAN U15 Erkek Karaman Gençlik ve S.K.Derneği 70-09-000333 1,00,34

7 134 HAMDİ İBRHİM ŞEKERCİ U15 Erkek Taşkent Spor Kulübü 42-09-002020 1.01,38

8 120 MEHMET KAHRİMAN U15 Erkek Karabük Gençlik Spor Kulübü Derneği 78-09-000647 1.01,59

9 130 ABDULLAH ÜNAL U15 Erkek Adıyaman Gençlik Spor Kulübü 02-09-000282 1.02,15

10 133 MEHMET EMİN DİNEK U15 Erkek Taşkent Spor Kulübü 42-09-001987 1.02,33

11 113 HÜSEYİN EFE KARAKAŞ U15 Erkek Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 53-09-001299 1.02,47

12 140 ABDULLAH YILDIZ U15 Erkek Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000610 1.04,13

13 136 MERT DERE U15 Erkek Bursa Bisiklet Spor Kulübü Derneği 16-09-002721 1.04,14

14 125 FURKAN ESER U15 Erkek Akören Belediyesi Kültür Spor 42-09-001961 1.06,22

15 139 YASİN KAŞIKCI U15 Erkek Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000631 1.06,30

16 114 HAMİT KARACA U15 Erkek Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 53-09-001355 1.06,32

17 137 FURKAN ALİ OSMAN U15 Erkek Bursa Bisiklet Spor Kulübü Derneği 16-09-002743 1.07,13

18 141 CELİL GÜLMEZ U15 Erkek Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000611 1.09,25

19 132 BERAT SEZDİ U15 Erkek Alanya Hilal Spor Kulübü Derneği 07-09-003139 1.11,55

20 127 OSMAN TALHA TEKE U15 Erkek Konya Bisiklet Spor Kulübü Derneği 42-09-001829 1.12,35

21 131 CEMAL EFE ŞAHAN U15 Erkek Alaiye Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 07-09-003383 1.23,43

22 129 HASAN EFE GÜNEY U15 Erkek Ferdi Sporcu 55-09-001095 1 LAP

23 138 ABDULLAH EKİCİ U15 Erkek Bursa Bisiklet Spor Kulübü Derneği 16-09-002784 1 LAP

24 126 ALİ TURAN DÖNMEZ U15 Erkek Akören Belediyesi Kültür Spor 42-09-001912 1 LAP

25 119 MUSTAFA ARSLAN U15 Erkek Antalya Denge Gençlik ve S.K. Derneği 07-09-003438 2 LAP

26 123 ENES UYSAL U15 Erkek Ferdi Sporcu 57-09-000086 2 LAP

DNF 116 İBRAHİM ETHEM TEBER U15 Erkek Antalya Kundu Spor Kulübü 07-09-003441

DNF 118 ALİ ARSLAN U15 Erkek Antalya Demir Spor Kulubü 07-09-003439

DNF 117 FURKAN YAVUZ U15 Erkek Demir Adımlar Spor Kulübü Derneği 07-09-003440

Mesafe 17,6 Km

Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 205 FUNDA TAŞKIN U 17 Bayan Kayseri Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü 38-09-000423 1.07,54

2 207 RABİYE ALİOSMAN U 17 Bayan Nilüfer Belediye Spor Kulübü Derneği 19-09-002502 1.07,56

3 202 EKİN EREKE U 17 Bayan Büyükçekmece Belediye S.K. Derneği 34-09-004615 1.08,37

4 201 EMİNE IRMAK SEZER U 17 Bayan Yalova Gençlik Hizmetleri S.K. Derneği 77-09-000505 1.13,41

5 199 SEMANUR KİRİŞ U 17 Bayan Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000635 1.20,08

6 206 ELİF YAREN KIRAÇ U 17 Bayan Kayseri Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü 38-09-000614 1 LAP

DNF 200 ARİFE NİSA GÜNEŞ U 17 Bayan Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000609 Ambulans

Mesafe 22 Km

Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 208 ÖMER CUMHUR BOYRAZ Master +30 Kahramanmaraş Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 46-09-000250 1.06,13

2 213 MEHMET CAN BALCI Master +30 Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği 35-09-000906 1.10,05

3 216 ZEYNEL AKGÖNÜL Master +30 Ferdi Sporcu 35-09-002789 1.14,22

4 212 FATİH CEBİR Master +30 Ferdi Sporcu 04-09-003640 1.15,57

5 210 FATİH SAVLIK Master +30 Ferdi Sporcu 57-09-000076 1.17,42

6 209 YUSUF UĞUR ÇİÇEKÇİOĞLU Master +30 Ferdi Sporcu 27-09-001203 1.20,24

7 211 HÜSEYİN ÖZTÜRK Master +30 Ferdi Sporcu 57-09-000075 1 Lap

8 214 YAVUZ GÜRBÜZ Master +30 Adıyaman Doğa Atıcılık ve Avcılık Gençlik Spor Kulübü Derneği 02-09-000193 2 Lap

9 215 ÖZCAN ÖCÜK Master +30 Ferdi Sporcu 44-09-000574 2 Lap

Mesafe 22 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 Y1 OĞUZ ÖZÇELİK Master +40 BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-003950 1.07,38

2 Y12 EMİN BURAK İZMİRLİOĞLU Master +40 Ferdi Sporcu 34-09-000204 1.10,06

3 Y7 OKAN BİLİR Master +40 Ferdi Sporcu 34-09-003944 1.11,24

4 Y3 AŞKIN ÇİÇEK Master +40 VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-003637 1.11,25

5 Y6 BURAK KARAKAYA Master +40 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulubü Derneği 34-09-003813 1.12,16

6 Y2 ATAMAN ŞEKERCİ Master +40 Antalya Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü 07-09-002791 1.15,12

7 Y13 TİMUR NİZAM Master +40 Trakya Bisiklet ve S.K. Derneği 59-09-000998 1.16,46

8 Y11 AHMET ADEM OĞUZ Master +40 Adıyaman Gençlik Spor Kulübü 02-09-000142 1.17,13

9 Y10 TURGAY GERMEN Master +40 İTEK BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 35-09-002646 1.18,53

10 Y4 MURAT KARACA Master +40 Sinop Triatlon Yüzme ve Su Altı Spor Kulübü 57-09-000070 1.23,17

11 Y8 MESUT TEKİN Master +40 Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği 70-09-000140 1.24,38

DNF Y9 BARIŞ ÜNLÜ Master +40 Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği 70-90-000027

DNF Y5 OĞUZHAN BİÇER Master +40 Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulubü Derneği 34-09-002655

Mesafe 22 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategosi Kulübü License No. Zaman

1 Y16 MEHMET BOZDEMİR Master +50 Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Derneği 41-09-000034 1.17,41

2 Y19 MAHMUT MEHMET MABRUK Master +50 Ferdi Sporcu 34-09-005174 1.18,25

3 Y18 HÜSEYİN GÜLLÜOĞLU Master +50 Ferdi Sporcu 34-09-000029 1 Lap

4 Y17 MUSTAFA BAL Master +50 Ferdi Sporcu 34-09-002986 2 Lap

Mesafe 17,6 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 105 SEVİM GERÇEK U19 Bayan Karaman Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Derneği 70-09-000298 1.06,44

2 109 ELİFNUR AKTI U19 Bayan Nilüfer Belediye Spor Kulübü Derneği 19-09-002590 1.06,45

3 108 İREMNUR KORKMAZ U19 Bayan Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 38-09-000468 1.07,23

4 104 BESTE HEPKARADENİZ U19 Bayan İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 35-09-002237 1.09,07

5 107 MELİKE HAVVA YİĞİT U19 Bayan Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 38-09-000487 1.17,58

6 106 DİLARA ŞAHİN U19 Bayan Karaman Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Derneği 70-09-000300 1.21,35

7 110 AYLİN BODUR U19 Bayan Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000637 1 LAP

Mesafe 35,2 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman 1

1 ABDÜLKADİR KELLECİ Elit Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003294 1.27,41

2 9 SERDAR ANIL DEPE Elit Erkek Demir Adımlar Spor Kulübü Derneği 07-09-001022 1.29,11

3 13 ESAT CEYLAN Elit Erkek İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 36-09-002410 1.30,55

4 22 OĞUZHAN TİRYAKİ Elit Erkek SPOR TOTO S.K. DERNEĞİ 06-09-003200 1.31,38

5 19 GÖKHAN UZUNTAŞ Elit Erkek Ferdi Sporcu 02-09-000311 1.32,44

6 10 ZEKİ KAYGISIZ Elit Erkek Sakarya Büyükşehir Belediyesi S.K. Derneği 35-09-002647 1.34,59

7 14 OKAN AYDOĞAN Elit Erkek Karabük Gençlik Spor Kulübü Derneği 78-09-000655 1.35,05

8 4 ABDURRAHİM İNAL Elit Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 25-09-000350 1.36,35

9 5 İBRAHİM GÜLMEZ Elit Erkek Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 47-09-000082 1.38,20

10 15 BAYRAM EROĞLU Elit Erkek Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Spor Kulübü Derneği 06-09-002962 1.40,32

11 8 OSMAN KOÇ Elit Erkek Ferdi Sporcu 07-09-003044 1 Lap

12 24 YUNUS EMRE YILMAZ Elit Erkek SPOR TOTO S.K. DERNEĞİ 06-09-003225 1 Lap

13 23 BATUHAN ÖZGÜR Elit Erkek SPOR TOTO S.K. DERNEĞİ 06-09-003222 1 Lap

14 3 SÜLEYMAN SEFA TEMEL Elit Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 25-09-000349 1 Lap

15 39 MEHMET ALPER Elit Erkek Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 38-09-000376 1 Lap

16 2 DURAN BERKAY TALAY Elit Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003412 1 Lap

17 26 CEMİL BOZKURT Elit Erkek Ferdi Sporcu 16-09-000016 1 Lap

18 16 SEYİT SÜSLÜ Elit Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-004299 1 Lap

19 31 UFUK GEYİK Elit Erkek Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000604 1 Lap

20 20 MURAT PEHLEVAN Elit Erkek Ferdi Sporcu 16-09-002624 1 Lap

21 37 EMRE ÖNER Elit Erkek Karaman Gençlik ve S.K.Derneği 70-09-000327 1 Lap

22 28 ALİ KORKMAZ Elit Erkek Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000625 2 Laps

23 29 RAMAZAN GÜNAY Elit Erkek Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000628 2 Laps

24 30 BURAK PALA Elit Erkek Sivas Telekom Spor Kulübü Derneği 58-09-000525 2 Laps

25 11 YUNUS EMRE BOZ Elit Erkek Ferdi Sporcu 48-09-002577 2 Laps

26 25 MUHAMMED SELÇUK Elit Erkek SPOR TOTO S.K. DERNEĞİ 06-09-003223 3 Laps

27 6 CANAN FİKRİ DEMİTAŞ Elit Erkek Elazığ Bisiklet S.K. Derneği 23-09-000114 3 Laps

28 7 YUSUF KARGINOĞLU Elit Erkek Elazığ Bisiklet S.K. Derneği 23-09-000053 3 Laps

29 27 MURATCAN İLERİ Elit Erkek Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000627 3 Laps

30 21 EGEHAN YALÇIN Elit Erkek Coşcoş Spor Kulübü Derneği 42-09-002035 4 Laps

31 38 EMRE ÇETİN Elit Erkek Konya Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 42-09-001152 4 Laps

DNF 17 AYVAZ OKAN İNAN Elit Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-005207

DNF 18 BURAK DERVİŞ ÖZCAN Elit Erkek Sinop Triatlon Yüzme ve Su Altı Spor Kulübü 57-09-000091

DNF 12 MUHAMMET DEMİR Elit Erkek Ferdi Sporcu 31-09-000137

Mesafe 26,4 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 54 ESRA KÜRKÇÜ AKGÖNÜL Elit Bayan Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Kulübü 35-09-002713 1.22,18

2 53 AZİZE BEKAR Elit Bayan Karaman Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Derneği 70-09-000299 1.31,32

3 50 RAFİYE BAŞAT Elit Bayan İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 35-09-002086 1.31,59

4 49 ZEHRA KARGIN Elit Bayan Brisa Spor Kulübü Derneği 57-09-000074 1.35,57

5 52 NİHAL ÖZDEMİR KÖSE Elit Bayan Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulubü Derneği 02-09-000313 1 Lap

6 51 İREM ÖZDEMİR Elit Bayan Büyükçekmece Belediye S.K. Derneği 34-09-005076 1 Lap

7 57 ESRA KARABAŞ Elit Bayan Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000638 2 Laps

8 56 GAMZE KIRGIN Elit Bayan Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000639 3 Laps

9 58 MERYEM SÖNMEZ Elit Bayan Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000640 3 Laps

10 55 NURİYE YAŞIN Elit Bayan Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000641 4 Laps

Mesafe 26,4 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 65 SAMET BULUT U19 Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003494 1.11,15

2 67 AHMETCAN AKPINAR U19 Erkek Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 47-09-000077 1.13,24

3 73 KAAN SOYLU ÖZKALBİM U19 Erkek İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 35-09-002373 1.14,01

4 66 FURKAN AKÇAM U19 Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003499 1.14,05

5 84 ALİ İHSAN EGİN U19 Erkek Torku Şeker Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 42-09-001206 1.17,09

6 93 MUHAMMED ÇAKIR U19 Erkek Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 38-09-000533 1.17,25

7 80 UFUK BAKİ TAŞ U19 Erkek Sinop Triatlon Yüzme ve Su Altı Spor Kulübü 57-09-000044 1.17.56

8 92 AHMET EDEBALİ U19 Erkek Kayseri Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü 38-09-000522 1.19,40

9 75 ÖNDER DEMİR U19 Erkek Erzurum Bisiklet Gençlik ve S.K. Derneği 25-09-000328 1.20,40

10 85 MEHMET ALSAÇ U19 Erkek Torku Şeker Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 42-09-001207 1.21,40

11 86 AHMET MARAL U19 Erkek Torku Şeker Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 42-09-001235 1.22,00

12 70 MURATCAN ÖZTOPRAK U19 Erkek Yalova Gençlik Hizmetleri S.K. Derneği 77-09-000364 1.22,40

13 81 FUAT YILDIZ U19 Erkek Sinop Triatlon Yüzme ve Su Altı Spor Kulübü 57-09-000082 1.23,37

14 88 METİN YILMAZ U19 Erkek Ferdi Sporcu 32-09-000510 1.23,45

15 76 UMUT ONUR TOPRAK U19 Erkek Erzurum Bisiklet Gençlik ve S.K. Derneği 25-09-000372 1.24,24

16 74 ERSİN AKGÜN U19 Erkek İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 35-09-002613 1.24,58

17 78 ANILCAN TAMER U19 Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-004753 2 Lap

18 79 ÖMER TAHA YALÇIN U19 Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-005122 2 Lap

19 89 KADİR KIZILDİL U19 Erkek Adıyaman Tarım Spor Kulübü 02-09-000324 2 Lap

20 77 İBRAHİM ARDA ÖZALTUN U19 Erkek Erzurum Bisiklet Gençlik ve S.K. Derneği 25-09-000374 2 Lap

21 68 İLHAN ÇAÇA U19 Erkek Elazığ Bisiklet S.K. Derneği 23-09-000097 2 Lap

22 72 YASİN SABUNCU U19 Erkek Ferdi Sporcu 31-09-000140 2 Lap

23 82 EMİRHAN ATSAN U19 Erkek Ferdi Sporcu 07-09-002947 2 Lap

24 83 BERAT BÜYÜKEKEN U19 Erkek Ferdi Sporcu 70-09-000339 2 Lap

25 69 FURKAN ÖZMAR U19 Erkek Yalova Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor ve Halk Oyunları Derneği 77-09-000518 1 Lap

26 95 ADEM KİRİŞ U19 Erkek Sivas Telekom Spor Kulübü Derneği 58-09-000492 1 Lap

27 71 SÜLEYMAN AYDIN U19 Erkek Antalya Yiğit Gençlik Spor Kulübü Derneği 55-09-001104 1 Lap

DNF 87 MUHAMMED ÇEVİK U19 Erkek Çatalhüyük Çumra Belediye Spor Kulubü 07-09-003227

DNF 90 ALİ OĞUZHAN KESKİN U19 Erkek Adıyaman Tarım Spor Kulübü 42-09-001187

DNF 94 AHMET CAN TEKİN U19 Erkek Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 02-09-000382

DSQ 91 HİLMİ TUNAHAN BAŞTAN U19 Erkek Ravza Spor Kulübü Derneği 38-09-000798

Mesafe 22 Km Derece Sırt No Adı Soyadı Kategori Kulübü License No. Zaman

1 182 DAVUT DUMAN U 17 Erkek Kayseri Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü 38-09-000472 59,55

2 168 EMRE YÜCA U 17 Erkek Konya Gençlik Spor Kulübü 42-09-001267 1.00,48

3 174 RAMAZAN YILMAZ U 17 Erkek Çatalhüyük Gençlik Spor Kulübü 42-09-001601 1.03,35

4 159 SERDAR KARA U 17 Erkek İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 35-09-002790 1.05,05

5 188 EMRE ŞEN U 17 Erkek Nilüfer Belediye Spor Kulübü Derneği 16-09-002585 1.06,05

6 204 MERİÇ GÜNAY U 17 Erkek Ferdi Sporcu 16-09-002440 1.06,45

7 147 YUNUS EMRE KAPSIZ U 17 Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003370 1.07,00

8 155 EREN KUTAL U 17 Erkek Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Derneği 41-09-003582 1.07,02

9 170 FAHRETTİN BADAK U 17 Erkek Konya Gençlik Spor Kulübü 42-09-001630 1.07,48

10 148 ANIL TUNA SÖZER U 17 Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003594 1.08,10

11 158 HALİL NEZİR U 17 Erkek İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor Kulübü 35-09-001124 1.08,

12 12 177 EREN KAİM U 17 Erkek Aytemiz Alanyaspor Kulubü 07-09-002812 1.09,56

13 184 MEHMET CAN ÇUKUR U 17 Erkek Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 38-09-000591 1.10,02

14 149 YİĞİT DURMAZ U 17 Erkek Brisa Spor Kulübü Derneği 41-09-003600 1.10,45

15 164 ARDA CAMBAZ U 17 Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-08-005188 1.11,17

16 172 ABDÜSSAMET ATABEY U 17 Erkek Karaman Gençlik ve S.K.Derneği 70-09-000326 1.13,20

17 189 YUNUS EMRE ERDEMLİ U 17 Erkek Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000550 1.14,25

18 165 TURGUT ÖZDEMİR U 17 Erkek Ferdi Sporcu 48-09-002560 1.15,20

19 157 ENGİN UTKU IRMAK U 17 Erkek Yalova Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor ve Halk Oyunları Derneği 77-09-000496 1.15,48

20 169 KEMAL ÇELİK U 17 Erkek Konya Gençlik Spor Kulübü 42-09-001631 1.16,13

21 190 DENİZ BAŞKAYA U 17 Erkek Sivas Gençlik Spor Kulübü Derneği 58-09-000592 1.17,19

22 191 HASAN CAN YILDIRIM U 17 Erkek Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000583 1.17,59

23 178 MURATHAN ATİK U 17 Erkek Aytemiz Alanyaspor Kulubü 07-09-003125 1.18,05

24 181 ALİ KÜÇÜK U 17 Erkek Taşkent Spor Kulübü 42-09-001828 1.18,13

25 185 RAŞİT KOLAKLIKAYA U 17 Erkek Talas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 38-09-000476 1.18,34

26 180 MUHAMMED KIZILBUĞ U 17 Erkek Taşkent Spor Kulübü 42-09-002028 1.19,01

27 151 AYBERK GÜNGÖR U 17 Erkek Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 53-09-001321 1.20,48

28 162 ÖMER YÜKSEL U 17 Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-004757 1 Lap

29 171 AHMET NALÇACIGİL U 17 Erkek Oğuz Ata Gençlik ve Spor Kulübü 42-09-001503 1 Lap

30 203 EREN DEMİR U 17 Erkek Sinop Triatlon Yüzme ve Su Altı Spor Kulübü 57-09-000043 1 Lap

31 187 SAMET GÜZ U 17 Erkek Bursa Bisiklet Spor Kulübü Derneği 16-09-002716 1 Lap

32 173 ALPEREN VAROL U 17 Erkek Karaman Ekstrem Bis. ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü 48-09-002571 1 Lap

33 156 EREN TAŞ U 17 Erkek Elazığ Bisiklet S.K. Derneği 23-09-000108 1 Lap

34 153 EMRE YILMAZ U 17 Erkek Elazığ Bisiklet S.K. Derneği 23-09-000103 1 Lap

35 167 TURHAN EGE ERCAN U 17 Erkek Ferdi Sporcu 48-09-002683 1 Lap

36 183 ENES DOĞAN U 17 Erkek Kayseri Gençlik ve Spor Etkinlikleri Kulübü 38-09-000460 1 Lap

37 152 BERAT ATİK U 17 Erkek Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 53-09-001312 2 Lap

38 166 GÖKTAN OKTAY U 17 Erkek Ferdi Sporcu 48-09-002586 2 Lap

39 175 SERVET ARIKBOĞA U 17 Erkek Çatalhüyük Gençlik Spor Kulübü 42-09-001371 2 Lap

40 154 MUHAMMED YASİN BOZDEMİR U 17 Erkek Elazığ Bisiklet S.K. Derneği 23-09-000101 2 Lap

41 160 EMİR ÖNEMLİ U 17 Erkek Karabük Gençlik Spor Kulübü Derneği 78-09-000678 3 Lap

42 163 BATUHAN BAYSAL U 17 Erkek VELESPİT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 34-09-004812 3 Lap

DNF 161 ARDA TOPAL U 17 Erkek Karabük Gençlik Spor Kulübü Derneği 78-09-000646

DNF 176 ÖMER FARUK DÜZEN U 17 Erkek Adıyaman Doğa Atıcılık ve Avcılık Gençlik Spor Kulübü Derneği 02-09-000170

DNF 179 TUNHAN ÖZER U 17 Erkek Ravza Spor Kulübü Derneği 07-09-003325

DNF 186 MUSTAFA DEMİREL U 17 Erkek Bursa Bisiklet Spor Kulübü Derneği 19-09-002720

DNF 192 BERAT KAZIM ERDOĞAN U 17 Erkek Aktif Spor Kulübü Derneği 58-09-000636

DNS 150 TÜRKEŞ EFE CEVAHİR U 17 Erkek Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 53-09-001298 







Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BİSİKLET Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HAVA DURUMU
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI